Ви є тут

Розклад руху автобусів, автовокзал Калуш

Відправлення з АС Назва маршруту Напрямок
Міжнародні маршрути
10.55 Івано-Франківськ - Прага  
13.30 Рахів - Ліберець  
15.35 Долина - Варшава  
16.35 Чернівці - Вроцлав  
16.55 Івано-Франківськ - Варшава  
17.50 Калуш - Мінськ Мазовецький  
18.50 Чернівці - Краків-Плзень  
Міжобласні маршрути
05.45 Калуш - Кам'янець-Подільський  
06.00 Калуш - Чернівці  
06.15; 07.05; 10.10; 14.15; 15.05; 18.00 Калуш - Львів  
06.40; 08.30; 11.00; 12.20; 14.20; 15.30; 18.35 Калуш - Рогатин  
06.50; 07.10; 15.00 Калуш - Теронопіль  
07.15; 09.20; 17.15; 18.00; 18.40 Івано-Франківськ - Трускавець  
07.35; 08.50; 11.25; 11.35; 12.45; 13.00; 15.05; 16.15;  Івано-Франківськ - Львів  
07.35; 08.50; 11.25; 11.35; 12.45; 13.00; 15.05; 16.15;  Львів- Івано-Франківськ  
08.00; 18.55 Ясень - Львів  
08.35; 10.30; 10.50; 16.05; 18.40; 19.57 Долина - Тернопіль  
09.40; 19.10 Богородчани - Львів  
09.45; 14.00 Трускавець - Коломия  
10.25; 12.25; 17.25; 19.22 Івано-Франківськ - Ужгород  
08.35; 10.30; 10.50; 16.05; 18.40; 19.57 Тернопіль - Долина  
11.15; 18.05 Самбір - Надвірна  
11.55; 19.35 Городенка - Львів  
12.00; 15.05 Трускавець - Кам'янець-Подільський  
12.30; 19.50  Чортків - Трускавець  
13.00; 14.50 Коломия - Львів  
09.45; 14.00 Коломия - Трускавець  
14.40; 16.30 Трускавець - Чернівці  
14.45 Калуш - Сокаль  
13.00; 14.50 Львів - Коломия  
12.00; 15.05 Кам'янець-Подільський - Трускавець  
15.45 Калуш - Одеса  
16.10; 16.45 Львів - Вижниця  
14.40; 16.30 Чернівці - Трускавець  
16.10; 16.45 Вижниця - Львів  
07.15; 09.20; 17.15; 18.00; 18.40 Трускавець - Івано-Франківськ  
10.25; 12.25; 17.25; 19.22 Ужгород - Івано-Франківськ  
11.15; 18.05 Надвірна - Самбір  
08.00; 18.55 Львів - Ясень  
19.00 Калуш - Київ  
09.40; 19.10 Львів - Богородчани  
11.55; 19.35 Львів - Городенка  
12.30; 19.50 Трускавець - Чортків  
Маршрути в межах області
07.30; 15.05; 17.50; 20.00 Гериня - Івано-Франківськ Івано-Франківський

07.05; 07.20; 07.45; 08.00; 08.15; 08.35; 08.45; 09.05; 09.25; 09.50; 10.00; 10.15; 10.40; 11.00; 11.25; 11.35; 11.55; 12.35; 12.40; 13.00; 13.25; 13.40; 14.05; 14.25; 14.30; 14.50; 15.20; 15.30; 15.35; 15.55; 16.15; 16.20; 16.35; 17.05; 17.30; 17.53; 18.10; 18.20; 18.40; 19.05; 19.15; 19.30; 20.00; 20.50; 21.45

Долина - Івано-Франківськ Івано-Франківський
07.58; 11.20; 14.18; 17.15 Ілемня - Івано-Франківськ Івано-Франківський
08.35; 10.55; 16.00; 19.20 Княжолука - Івано-Франківськ Івано-Франківський
08.13; 12.10; 16.23; 18.45 Липовиця - Івано-Франківськ Івано-Франківський
07.20; 09.00; 11.20; 13.10; 17.05; 19.05 Мала Тур'я - Івано-Франківськ Івано-Франківський
07.43; 12.20; 14.43; 16.50 Петранка - Івано-Франківськ Івано-Франківський
06.55; 07.18; 08.43; 09.00; 09.33; 10.08; 11.23; 12.45; 12.50; 13.58; 14.10; 15.23; 15.40; 16.58; 17.40; 18.33; 18.50; 19.55 Рожнятів - Івано-Франківськ Івано-Франківський
07.33; 09.30; 11.38; 15.10; 17.58 Спас - Івано-Франківськ Івано-Франківський
     
07.30; 15.05; 17.50; 20.00 Івано-Франківськ - Гериня  
07.05; 07.20; 07.45; 08.00; 08.15; 08.35; 08.45; 09.05; 09.25; 09.50; 10.00; 10.15; 10.40; 11.00; 11.25; 11.35; 11.55; 12.35; 12.40; 13.00; 13.25; 13.40; 14.05; 14.25; 14.30; 14.50; 15.20; 15.30; 15.35; 15.55; 16.15; 16.20; 16.35; 17.05; 17.30; 17.53; 18.10; 18.20; 18.40; 19.05; 19.15; 19.30; 20.00; 20.50; 21.45 Івано-Франківськ - Долина  
07.45; 11.00; 15.55; 19.30; Івано-Франківськ - Долина - Пациків  

06.55; 07.18; 08.43; 09.00; 09.35; 10.08; 11.23; 12.45; 12.50; 13.58; 14.10; 15.23; 15.40

16.58; 17.40; 18.33; 18.50; 19.55

Івано-Франківськ - Рожнятів  
07.20; 09.00; 11.20; 13.10; 17.05; 19.05 Івано-Франківськ - Мала Тур'я  
07.33; 09.30; 11.38; 15.10; 17.58 Івано-Франківськ - Спас  
09.40; 15.00; 17.40 Вигода - Івано-Франківськ  
08.35; 10.55; 16.00; 19.20 Івано-Франківськ - Княжолука  
07.45; 11.00; 15.55; 19.30; Пациків - Долина - Івано-Франківськ  
07.58; 11.20; 14.18; 17.15 Івано-Франківськ - Ілемня  
11.23 Івано-Франківськ - Сваричів - Рожнятів  
08.13; 12.10; 16.23; 18.45 Івано-Франківськ - Липовиця  
07.43; 12.20; 14.43; 16.50 Івано-Франківськ - Петранка  
Приміські маршрути
07.05 Калуш - Богородчани - Івано-Франківськ  
06.45 Калуш - Галич - Темирівці  
06.26; 08.30; 11.15; 13.55; 16.25 Калуш - Долина  
06.03; 08.40; 13.10; 16.40 Калуш - Лецівка  
07.55; 10.50; 14.40 Калуш - Осмолода  
06.45; 09.45; 13.45; 16.50 Калуш - Погорілець  
06.40; 08.30; 11.00; 12.20; 14.20; 15.30; 18.35 Калуш - Рогатин  
07.35; 07.45 Калуш - Рожнятів  
06.30; 09.20; 11.45; 17.05 Калуш - Слобода Рівнянська  
16.25 Калуш - Ясеновець - Князівка  
Коментарі